Yurt Dışı Sohbet

SiteadmiN     12-04-20     İlgili Arama     Yurt Dışı Sohbet     307 Defa Okundu

Yurt Dışı Sohbet; Sohbet sitemiz içerisindeki odalarımızda, yurt dışı internet kullanıcıları için sohbet kanalımız bulunmaktadır. Sohbetler tüm dünya üzerinden yapılacak girişlere açık konumdadır. Yurt dışı odalarımızda sizleri Gurbetçi vatandaşlarımız ile bir araya getiriyor, seviyeli ve huzurlu bir ortamda tanışıp arkadaş olabilmeniz için, güvenli bir sohbet ortamı içerisinde, chat yapmanızı sağlıyoruz. Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, gibi çeşitli birçok ülkeden sitemize girişler sağlanmaktadır. Bu hizmet sayesinde sizinle aynı ülkede yaşayan kullanıcılar ile tanışabilir arkadaşlık kurabilirsiniz. Tüm bu hizmetler sizlere en kaliteli şekilde sağlanmakta olup, Sohbet odalarımız ile birlikte Oyun ve yarışma odalarımız sunucumuz içerisinde bulunmaktadır. En güzel ses kalitesi ve işinde en iyi Dj arkadaşlarımız ile 7/24 canlı radyo yayını sitemiz içerisinde sağlanmaya çalışılmakta olup, Radyo odamızda şarkı isteklerinize yer verilmektedir. Bu ortamı sizlere tamamı ile ücretsiz olarak sağlamakta olup, üyelik formu gerektirmeden anında sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz. Üyelik kaydı [ Rumuz/Nick kayıt işlemi] sunucumuz içerisinde devamlı sohbetlere katılan arkadaşlarımızın güvenliği için sağlanmaktadır. Dileyen belirlediği bir rumuzu kayıt edebilir kendisine özel olmasını sağlayabilir. Bu özellik ile başka bir kullanıcı sizin şifrelediğiniz rumuzu kullanamaz. Bu işlem tamamı ile size kalmış olup, dilediğiniz gibi, Guest [Misafir] olarak sunucumuz ile temas kurabilirsiniz.


Etiketler: , , , ,


Yorumlar (11 Yorum)

  Sohbet etmek kişiler arası iletişimi güçlendirir. Kaliteli insanlarla sohbet kişi gelişimi için iyidir.

  Faydalı bir makale olmuş teşekkürler

  Cemal Adsız

  Hiç tanımadığım yurt dışındaki insanlarla bu sohbet odaları sayesinde tanışma fırsatı buldum. Kısa sürede internet üzerinden tanıştığım birçok insan oldu. En önemlisi de gerçekten sohbet etmek için bir arada bulunan insanlarla birlikte olmak mutluluk verici bir şey.

  sefa yılmaz

  Yurt dışı sohbet sayesinde yurt dışındaki kişilerle sohbet ederek ingilizcemi geliştirdim. Teşekkürler 🙂

  antalya23

  Eski mirc zamanlarım canlandı gözümde. Gerçi şuanki olanaklar daha iyi en azından yabancılarla konuşurken traslate sayesinde daha rahatız:)

  Birde BendenDinle

  Farklı ülkelerde yaşayan insanlardan yeni bir şeyler öğrenmek çok güzel. Teşekkürler haydisohbet.

  Çok eskiden irc zamanlarından kalma anılarımı hatırladım sitenizde takılmaktan keyif aldım

  gurbetçi kardeşlerimize selam olsun 🙂

  Yurtdışında yaşayanlar ve yaşamayı/gitmeyi düşünenler için çok faydalı.

  Serdar Z

  Gurbetçiler için iyi düşünülmüş, başarılar.

  blackstar

  hem dil geliştirmek bakımından hemde yeni arkadaşlıklar açısından güzel bir uygulama olmuş. başarılar dilerim.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?