Sohbet Sitesi

Yarışma Sohbet Kanalı

SiteadmiN          İlgili Arama     Yarışma Sohbet Kanalı     162 Defa Okundu

Yarışma Chat:

Yarışma chat odası, Sunucumuz içerisinde Bulunan Global kanallarımız arasında yarışma kanalımızda Sürekli kendini yenileyen soruları çözerek keyifli vakitler geçirebilirsiniz.
Soruların hepsi öğrenilmesi ve bilinmesi gereken sorulardan oluşmaktadır.

Online radyo dinlerken soru çözebilirsiniz. Canlı soruları yanıtlarken, sunucu içerisinde bulunan kullanıcılar ile arkadaşlıklar kurabilir. Diğer chat sohbet odalarımızda sohbetlere katılabilirsiniz.

Yarışma odası içerisinde, soru botunun sizlere sunduğu soruları çözerek puan toplayabilirsiniz. Aldığınız puanlara göre sıralamada yer edinirsiniz. Bu sayede soru çözme kabiliyetinizi ölçmüş olursunuz. Sunucu içerisinde Yarışma kanalı dışında Oyun kanalı bulunmaktadır.

Oyun kanalı içerisinde soruları çözerek güzel vakitler geçirebilirsiniz. Birde yarışma ile ilgili sunucu içerisinde Kelime kanalı bulunmaktadır. Kelime kanalı içerisinde sizlere verilen karışık kelimelere anlam katarak puan toplayabilirsiniz.

Oyun ve kelime kanallarına giriş yapmak için ilk önce belirli bir rumuz yazarak sunucumuza bağlanmanız gerekmektedir. Sunucumuz ile bağlantı kurduktan sonra /j oyun /j kelime komutlarını kullanarak diğer yarışma odalarımıza bağlanabilirsiniz. Radyo kanalından istek istemek için Radyo kanalındaki Dj lerden isteklerde bulunabilirsiniz. Diğer Nick Rumuz ve komut bilgisi edinmek için #Help kanalından yardım talebinde bulunabilirsiniz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbete Bağlan

Sohbet chat odalarına hoşgeldiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. sohbet odalarımız ücretsizdir.

Evet. sohbet odalarımıza 18 yaşında olanlar ve büyükler girebilir.

/ns register nick şifreniz e-posta

Evet aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.