Anasayfa | Sin categoría| WordPress Sohbet Temaları Nelerdir?

WordPress sohbet teması chat teması olarak da biliniyor. Kullanışlı ve hızı arayüze sahip olan bu temalar insanlar tarafından kaliteli sohbet için tercih ediliyor. Bilgisayarlar dışında, cep telefonları ve tabletler elimizden düşmez oldu. Sohbet temalarının bu nedenle mobil uyumlu olmaları gerekiyor. Sohbet temaları farklı özellik ve renklerde olabiliyor. Temaların özelliklerine göre de fiyatları değişiklik gösteriyor.

Hızlı Arayüze Sahip Sohbet Teması

Hızlı ara yüzlü sohbet teması tema yaptır bölümüne tıklanarak ulaşılabilir. Tema, yaptırmak isteyen kişilerin firma bünyesinde olmaları halinde ücretsiz gerçekleşir. Temaların hepsi için lisans alınmıştır. Firmadan ayrılan ircd sunucuları için lisansların iptal edilerek yeniden alınması gerekir. Tema SEO uyumludur. Özel butonlara sahiptir. İnput seçenekleri vardır. Temiz kodları bulunur.

WordPress Sohbet Teması Kurulumunu Kendim mi Yapmam Gerekiyor?

WordPress sohbet teması kurulumu firmanın kendisi tarafından yapılır. Yani sizin kurulum hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmanıza ya da uğraşmanıza gerek yok. Her bir domain için yeni bir ürün satın alınması gerekiyor. Script kurulumu bir kere yapıldıktan sonra, domain değişikliği yapılması mümkün değildir. Daha sonrası için dilerseniz lisans değişikliği yapabilirsiniz. Ancak lisans değişikliği için ücret başına ücret ödemeniz gerekecektir. Kendi hotsunuzda kendiniz tema barındırabilirsiniz. Ancak bunu yapmak için kendi hotsunuzun belli sunucu gereksinimlerini karşılıyor olması gerekir. Ürünlerin kurulduktan sonra herhangi bir hata olması gibi hallerde teknik destek alınması gerekir. Ancak bu hatalar standart işleyiş sırasında ortaya çıktıysa firma tarafından ücretsiz destek almak mümkün olur. Fakat kullanıcı hatasından kaynaklanan bir durum olması halinde ücretli destek almak gerekecektir.

WordPress Sohbet Teması Teslimat Ne Zaman Yapılabilir?

WordPress sohbet teması teslimatı otomatik şekilde tanımlandığında kısa sürer. Banka havale ya da EFT ile ücret ödendikten sonra ortalama 10 dk içinde tema tanımlanır hale getirilir. Yani ilk önce siparişin onaylanması ardından ücret ödenmesi gerekir. Bu sürecin ardından hemen hesabınızda tema kullanılır hale gelir. Beklemek zorunda kalmazsınız. Kredi kartı ile ödeme yapılabilir. Hem de kredi kartı ile tek seferde ödeme yapabileceğiniz gibi 12 taksitle de ödeme yapabilirsiniz. Sohbet temasını satın alırken taksitle ödeme yaptığınız aman ödemeler için banka komisyonu alınması gerekir. Ödemeyi banka havalesi ya da EFT ile yapmak isterseniz yapmanız gereken tek şey bu seçeneği işaretlemektir. Seçeneği işaretler işaretlemez sizinle ödeme yapmanız için gerekli olan bilgiler anında paylaşılacaktır. Geri iade seçeneği ödeme sonrasında mümkün değildir.


Sizlerde Kaliteli Ama Ücretsiz WordPress Sohbet Teması arıyorsanız,

WordPress Sohbet Teması Başlıklı yazımız içerisinde Ücretsiz Mobil uyumlu Sohbet Teması Paylaşımı yapılmıştır. WordPress Sitelerinizde bu temayı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Bir önceki "" yazımızı okuyun

BENZER YAZILAR

Türkiye’de Hizmet Veren Online Sohbet Odaları 2020

Online sohbet odası uygulamaları sayesinde sizinle aynı ilgi alanına sahip olan insanlar ile konuşabilirsiniz. Sohbet uygulamaları farklı lokasyonlardan insanlar ile tanışmanıza olanak sağlar. Normal yaşantınızda tanışmanızın çok zor oldu

OKUMAYA DEVAM ET

En İyi Sohbet Siteleri 2020

En iyi sohbet edilebilecek siteler sayesinde siz de online ortamdan arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Sohbet etmek için uygulama mağazasından uygulamaları satın alabilirsiniz. Uygulamaların çoğu tamamen ücretsizdir. Bazı uygulamaları için ise indi

OKUMAYA DEVAM ET
 • 8 Ocak, 2020 / 8:26 pm
  Apdi

  Güzel ve yararlı bilgi için teşekkürler admiiinn =D

 • 11 Şubat, 2020 / 7:53 am
  dream

  sohbet teması arıyordum işime yaradı teşekkürler

 • 11 Şubat, 2020 / 12:57 pm
  huskar

  arayüzün hızlı olması güzel bir özellik. Sohbet teması ihtiyacı olanlar için güzel bir tema önerisi.

 • 12 Şubat, 2020 / 10:00 pm
  kasirga098

  hemen iletişime geçip satın alacağım temayı , teşekkürler

 • 12 Şubat, 2020 / 11:05 pm
  wolionn

  Kesinlikle bu tarz siteler için kullanılası özelliklere sahip.

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.