Ana Sayfa Genel

Sohbet Sitesi

Utangaç erkekleri etkilemenin yolları

SiteadmiN          Genel     Utangaç erkekleri etkilemenin yolları     33 Defa Okundu

Utangaç erkeklerin reddedilmez bir çekicilikleri vardır. Yalnız küçük bir sorun var ondan ne kadar hoşlanmış olsanız da size çıkma teklif etmesi aylar alabilir.

Utangaç erkeklerin reddedilmez bir çekicilikleri vardır. Diğer erkekler sizi baltan çıkarmak için delirirken kenarda size uzaktan bakan gizemli adamı bir düşünün. Kadınların seksi bulduğu tüm şeyler, içine kapanık ve utangaçlık onda vardır. Yalnız küçük bir sorun var. ondan ne kadar hoşlanmış olsanız da size çıkma teklif etmesi aylar alabilir.

Onu yıllar boyunca beklemek istemiyorsanız, ilk adımı sizin atmanız gerekir. Ondan ne kadar hoşlandığınızı, sizin yanında kendini rahat hissetmesini sağlamalısınız. Böylece ona güven vermiş olursunuz. Aşağıdaki ipuçlarımızı okuyarak utangaç aşığınızı elde edebilirsiniz.

İşaretleri okuyun.
Bu adama ilgi göstermeden önce sizinle ilgilenip, ilgilenmediğini anlayın. Mesela, utangaç bir erkek sevdiği kadının yanında sürekli sinirli olur. Eğer kadın ilgi gösterirse ağzından çıkan her kelimeye yaptığı herşeyi tam konsantre şekilde takip edecektir. Kadın onu farkedene kadar ona gözlerini diker, fakat farkettiğiniz anda hemen gözlerini çeker ve utanır. Eğer etrafınızdaki utangaç erkek böyle davranıyorsa, sizden kesinlikle hoşlanıyor. Artık tüm iş size düşüyor. Onu elde etmek için hareket etme zamanı.

Gülün ve konuşun.
Utangaç erkeğiniz size her baktığında gülün. Muhtemelen siz ona baktığınızda gözlerini çevirecektir fakat göz göze geldiğinizde ona büyük bir gülücük atın. “merhaba” deyin ve konuşmayı başlatın. Eğer aynı yerde çalışıyorsanız, iş arkadaşlarınız ve iş hakkında konuşun. Genellikle konuşabileceğiniz ortak bir konu bulun. Utangaç erkekler diyalog kurmada sıkıntı yaşarlar ama siz önceliği alırsanız muhabbet gayet iyi gider.

Nazik ve feminen olun.
Erkeklerin çoğu doğuştan hassastır. Bu nedenle onu rahat ettirmek için ona arkadaşça ve iyi davranın. Ona nazik davranarak onunla ilgilendiğinizi gösterin. Mesela yakınlarınızda bir hayvan varsa arkasını sıvazlayarak “Ne kadar tatlı” gibi şeyler söyleyin.Feminen davranarak, utangaç erkeğinizin yanınızda daha gücenli ve daha erkeksi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

İyi görünün ve güzel kokun.
Tüm kadınların bildiği gibi erkekler görsel yaratıklardır, bu nedenle iyi giyinin. En güzel kokan parfümünüzü sıkın. Herşeyden önce kadınlar erkekleri etkilemek için giyinirler. Bu nedenle onun yanında en şık halinizle olun.

İltifat edin.
Utangaç ya da güvenli olsun olmasın tüm erkekler için iltifat işe yarar. Bu yüzden ona giydiği t-shirt’ün ne kadar yakıştığını veya sesini ne kadar sevdiğini söyleyin. İltifat ederkensamimi bir ses tonu kullanın. Ona gösterdiğiniz ilgiden memnun olacak.

Aklınızı kullanın.
Akıllı, zeki ve güzel görünümlü bir kadının, etkileyemeyeceği erkek yoktur. Bu yüzden onun yanındayken aklı başında davranın. Olayı abartmayın. Aklınızı çok abartmadan davranın. Ne çok saçma davranışlar sergileyin ne de çok akıllı olun. Dengeyi ayarlamak sizin elinizde.

Sempatik ve gizemli davranın.
Zıt kutupların birbirini çektiğini bilirsiniz. Bu nedenle hem sempatik hem de gizemli davranın. Onun aklını karıştırmaya devam edin. Bu sizi keşfetme isteğini artıracak ve sizi bir yere davet etmesini sağlayacaktır.

Ona dokunun.
Onunla aranızdaki mesafeleri aştıktan sonra, diyaloglar arasında, gülerken dizlerine veya konuşma esnasında koluna dokunun. Bu ona inceden onu sevdiğinize dair işaretler verecektir.

Utangaç bir erkekten hoşlanmanız bazen sonuç vermeyebilir. Böyle durumlarda lafı çok dolandırmadan ondan hoşlandığınızı tek seferde söylemeniz gerekir. Çıkma teklif etmeden sadece ondan hoşlandığınızı söyleyin. Uzun bir bekleme olabilir bu nedenle sabırlı olun. Eğer sizden hoşlanıyorsa, sizi hassas ve tatlı biri olarak görüyorsa, er ya da geç çıkma teklif edecektir. Fakat unutmayın utangaç erkekler için beklemeye değer.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbete Bağlan

Sohbet chat odalarına hoşgeldiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. sohbet odalarımız ücretsizdir.

Evet. sohbet odalarımıza 18 yaşında olanlar ve büyükler girebilir.

/ns register nick şifreniz e-posta

Evet aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.
Sohbet Odaları