Anasayfa | Popüler Programlar| Ücretsiz Antivirüs Programı İndir Avast {Güvenli}

Sizlere tavsiye ettiğimiz bu program bilgisayar güvenlik programları arasında en güvenilir programlardan biridir. Bu program sayesinde Bilgisayarınız içerisine bulaşmış virüslerden hızlı ve güvenli tarama sayesinde kurtulabileceksiniz.

Avast Virüs programı bilgisayarınızda tam tarama sağlayabilen ücretsiz virüs programları arasında en iyiler listesinde yer almaktadır. Bu programı bilgisayarınıza güvenle kurabilir kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızda bulunan yavaşlama hızı için önerebileceğimiz güzel programlardan biridir. İnternet tarayıcı uygulamalarının yavaşlamasına karşı olarak hızlandırma özelliğine sahiptir.

Başlangıç taraması da program içerisinde bulunmaktadır. Bilgisayarınızda bulunan şifrelerinizin güvenli bir şekilde depo edilmesi, ve tam kapsamlı tarama sayesinde bilgisayarınızın tam güvende bulunmasını sağlamaktadır.

Programın özellikleri saymakla bitmez. Milyonlarca bilgisayar kullanıcısı bu programı tercih ediyor. Sizlerde casus yazılımlarına bilgisayar yavaşlamalarına zor açılan program ve tarayıcılara kesin çözüm bulmak istiyorsanız bu program tam da sizler için, İnternet cafe ev veya iş yerlerinizde bu programı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu Program İnternet ortamında bulunan ücretsiz virüs programları arasında en güvenilir programlardan biridir.

Bilgisayarın açılmasına engel olunan durumlarda bilgisayarınızı kurtarma kipi yardımı ile çalıştırdığınızda bu program yardımı ile bilgisayarın açılmasına sebep olan virüslerden, güvenli bir şekilde kurtulabilirsiniz. Akıllı tarama yardımı ile casus yazılımlardan anında kurtulabileceksiniz.

Bilgisayarınızda tam güvenlik istiyor ve ücretsiz bir program arıyorsanız bu program sizlere bu görevi ücretsiz şekilde sağlamayı başarabilen milyonlarca kullanıcının tercih ettiği en iyi antivirüs programları arasında yer alan güvenli bir programdır.Download Linki: https://yadi.sk/d/SIyVG1nxTOFvmg

 

Bir önceki "" yazımızı okuyun

BENZER YAZILAR

AVG Antivürüs Programı Ücretsiz İndir Yükle

Antivirüs programları arasında en güvenilir programlardan biri olan Avg programı bilgisayarınızı tam koruma ile koruyacak en kullanışlı programlardan biridir.

Bu programın ücretsiz versiyonunda özellikleri sayılamayacak kadar çoktur. İş yerlerin

OKUMAYA DEVAM ET

Tarayıcı Temizleme Programı Ccleaner 5.59 İndir Yükle

Sizlere bilgisayar ortamında gezinti yaparken tarayıcıların yavaşlaması ihtimalinde çözüm olarak sunulabilecek dünyanın en iyi tarayıcı temizleme programları arasında yer alan ccleaner programından bahis etmek istiyorum.

OKUMAYA DEVAM ET
 • 11 Şubat, 2020 / 7:53 am
  dream

  Bu programı kullanıyorum ve son derece yararlı buluyorum.

 • 12 Şubat, 2020 / 11:02 pm
  wolionn

  Kullanımı basit tasarımı sade bir program tavsiye ederim.

 • 13 Şubat, 2020 / 1:01 pm
  gozel

  Zamanında çok kullanırdım şu an ki durumunu bilmiyorum fakat Microsoft yaparsa en iyisini yapar tabi ki 🙂

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.