Kategori İlişkiler

İstediğiniz hatun kişinin yasini tahmin edinin

SiteadmiN     15-07-16     İlişkiler     İstediğiniz hatun kişinin yasini tahmin edinin     23 Defa Okundu

İstediğiniz hatun kişinin yasini tahmin edinin

Kadin ve yas hassasiyet isteyen bir konudur.

Tipki agaçlar gibi kadinlarin da yasini tahmin etmek zordur.Tabii kadini ortadan ikiye kesip içindeki halkalari sayarak yasini bulabilirsiniz ama ortalik kan revan içinde kalir. Haliyi batirmadan da bir kadinin yasini tahmin etmeniz mümkündür. Öncelikle ellerine bakin. Her gün üç ton krem, fondoten, pudra, nemlendirici vs. sürmekten ve geçirdigi estetik operasyonlardan sonra yüzüne bakinca yasini tahmin edememeniz dogaldir ama elleri gerçegi gizleyemez. Ellerinin üst kisiminda çok karisiklik varsa en az 45… Söylediginden daha genç oldugunu düsünüyorsaniz, makyajina dikkat edin. Agir makyaj kadinin yasini büyütür.

Yas tahmin oyunu

Bir bask alternatif de elinizde hesap makinesiyle güzel bir kiza sirnasip, yasini tahmin edebileceginizi söylemektir. Hesap makinesine kiza verin ve yasini yazmasini söyleyin. Sonra yasini 7 ile çarpsin ve çikan sonucu bu kez 1443 ile çarpsin. Sonra makineyi siz alin ve sonucuna bakin. Sürpriz! Makinede kizin yasini üç kez yanyana göreceksiniz.

Unutmadan…

Hata yapmak bazen faydali olabilir. Bir kadina yasini sordugunuzda, sizin tahminizi istiyorsa kesinlikle 25 deyin. 25 mükemmel yastir. Eger daha gençse, olgun göründügünü düsünüp mutlu olacaktir. Daha yasliysa, kesinlikle bu gece sizinle beraber olacak


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


İstediğiniz hatun kişinin yasini tahmin edinin

Sohbete Bağlan

Sohbet chat odalarına hoşgeldiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. sohbet odalarımız ücretsizdir.

Evet. sohbet odalarımıza 18 yaşında olanlar ve büyükler girebilir.

/ns register nick şifreniz e-posta

Evet aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.