Chat, Sohbete Giri?
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR : SiteAdmiN

OKUNMA :

YORUM : 0

Sunucu içerisinde Sohbet odası bulunmaktadır. Web tabanı sohbet odaları içerisinde bilgisayarınızda java eklentisi kurulu olması gerekmektedir. Bilgisayarınızda java kurulu ise sağ menüde sohbete başla butonunu tıklayıp rumuz yazarak sohbet odasına bağlanabilirsiniz. Odalarımız UnreaL erver üzerine kurulu web kullanıcıları için flaxchat özelliğini taşımaktadır. Global kanalımız Sohbet Odası içerisinde çeşitli bölgelerden katılan bay bayan kullanıcılar ile tanışabilir arkadaşlık kurabilirsiniz.

İnternet üzerinde sohbet ortamlarında en çok tercih edilen odalar yazılı sohbet odalarıdır. Yazılı sohbet odaları içerisinde diğer kullanıcılar ile canlı sohbetler edebilirsiniz. Özel mesajlar yollayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz odalarımıza bir rumuz belirleyerek katılabilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan birçok katılımcı ile tanışabilirsiniz. Odalar içerisinde Sevgi Aşk kanallarımız mevcuttur.


Kanal geneli ve özellerde bay bayan partner arayışlarında bulunabilirsiniz. Sizlere eğlenceli sohbet ortamı sunmak için Radyo odası bulunmaktadır. Radyo kanalı siz sohbet yaparken sizlere canlı müzik yayını yapar. Siz ve sevdikleriniz için radyo odası aracılığıyla şarkı isteklerinde bulunabilirsiniz. Odalar içerisinde yarışma kanalı oyun kanalı kelime kanalı sizler için güncel soru botlarıyla soru çözmeniz için en güncel sorulardan hazırlanmıştır.

Odalar içerisinde yarışabilir soru çözebilir aynı zamanda chat yapabilirsiniz. Sunucumuz yazılı sohbet üzerine kurulu ve özel mesaj özelliği bulunmaktadır. Konuşmak istediğiniz rumuzun özeline girerek özel mesaj yollayabilirsiniz. Odalar içerisinde sizlerin kaliteli sohbet edebilmesi için gerekli tüm tedbirler alınmış sizlere güvenli sohbet imkanı sunmaktadır.

ETİKETLER :

ÖNCEKİ YAZI «

SONRAKİ YAZI »

Yazı hakkında görüşleriniz

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.