Seven Ne Yapmaz Ozan Ekinsoy Kimdir?

SiteadmiN     25-09-20     Genel     Seven Ne Yapmaz Ozan Ekinsoy Kimdir?     48 Defa Okundu

OZAN EKİNSOY FOTOĞRAF

ATV’nin yeni dizilerinden birisi olan Seven Ne Yapmaz, oyuncuları ile beraber konusu ile de ön plana çıkmakta. 6 Eylül’de başlayan dizi, 3.bölümü yayınlanmasına karşın oldukça tutulmuş, bir anda ilgi odağı haline gelmiştir. Dizi oyuncularının gerçek hayatlarını merak eden kişiler için detaylı olarak bilgilendirmelerde bulunarak haklarında paylaşımlarda bulunmaya çalışacağız.

Seven Ne Yapmaz Ozan Ekinsoy Kimdir?

Ozan Ekinsoy karakteri ile dizide yer alan Yusuf Çim, 1991 yılında dünyaya gelmiş olup üniversite eğitimini Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde okuyarak tamamlamıştır. Başlangıçta modellik yapan Çim, Best Of Model 2020 ’de ikicilik derecesi elde etmiş olup birçok kişinin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Bir ara müzik alanına da giriş yapan Yusuf Çim, bir parça yayımlamış fakat istediği etkileşimi alamamıştır.

Ozan Ekinsoy karakterine gelecek olursak; gençliğin verdiği etki ile havalı, sorumsuz ve oldukça çapkın bir karakter olarak oluşturulduğu ifade edilmekte. Ailesi tarafından maddi olanakları oldukça üst düzey olarak sağlanan Ekinsoy, babasının verdiği karar ile tamamen değişecektir. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Ozan, izleyicinin hiç tahmin etmeyeceği bir hale bürünecek.

Etiketler: seven ne yapmaz ozan ekinsoy, seven ne yapmaz ozan ekinsoy kimdir, seven ne yapmaz ozan ekinsoy gerçek adı, seven ne yapmaz ozan ekinsoy gerçekte kim, ozan ekinsoy kaç doğumluYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?