Radyo Dinle

Sohbet sunucumuz içerisinde sizler için Radyo odası bulunmaktadır. Radyo kanalımızda en iyi ses seviyesi en kaliteli yayın için sürekli güncellenerek sizlere en kaliteli yayını sunmaya çalışıyoruz. Radyo yayını 7/24 canlı müzik ile sizlere keyifli bir müzik ortamı sunulabilmesi için teknolojinin en yenilerini kullanmaktayız.

Sizlerde sohbet sunucumuza bağlanıp bu güzel müzik keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Bununla da kalmayıp sunucumuz da dj arkadaşlarımız da bulunmaktadır. Sitemizi takip ederek yayın saatlerini öğrenebilirsiniz. Canlı yayınlar içerisinde sizler için programcı arkadaşlar ücretsiz olarak web üzerinden isteklerinize yer veriyor. sizlerde sohbet arkadaşlarınız veya radyomuzu dinleyen kişiler için şarkı isteklerinde bulunabilirsiniz.

İstekleri #Radyo kanalı yardımı ile yapabilirsiniz arkadaşlar. Her türlü soru sorun düşüncelerinizi kanal içerisinde yetkili bulunan operatörlere iletebilirsiniz.

Sitemize dünyanın her yerinden girişler yapılmakta olup sizlere kalite ve seviyeli bir ortam sunabilmek için buradayız. Sitemiz tüm cihazlar ile uyumlu olup dilerseniz bilgisayar tablet dilerseniz mobil cihazlardan sitemize anında bağlanabilir sizlere ücretsiz olarak sağlanan bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Bir üyelik, veya ücret sınırlaması olmadan sohbet giriş menüsü yardımı ile anında sohbet odalarına katılabilirsiniz.

Sohbet ile birlikte sizler için Oyun ve Yarışma kanalları da bulunmaktadır.

Radyolu Sohbet Link: http://irc.haydisohbet.net:9090