Küçük göğüsleri büyütmeyi istiyorsanız

SiteadmiN     15-10-20     Genel     Küçük göğüsleri büyütmeyi istiyorsanız     56 Defa Okundu

Büyük ve seksi göğüslerinizin olmasını istiyor fakat ameliyattan çekiniyorsanız; artık herşeyin bir kolayı var…
Şimdikinden biraz daha büyük göğüsler hedefliyorsanız; silikonlu sütyenler bu amaca hizmet edebilecek çeşitlilikte.. Askılı, askısız, yapıştırmalı, dikişsiz, iz yapmayan..vs. Artık tüm iç çamaşırı üreticilerinin kolleksiyonlarında ihtiyacınız olan türde bir sütyen bulmanız mümkün.
BİTKİSEL ÇÖZÜMLER,
Artık göğüs dokularını geliştirmek icin özel formule edilmiş doğal ve bitkisel bir çözüm var.
DAMİANA
Özellikle afrodizyak olarak tanınır. Günümüzde birinci sırada kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.
MELEK OTU
Kadın rahatsızlıkları en önemli kullanım alanıdır. Dolaşım bozukluğu, kabızlık, diyabet, kanser de kullanılmaktadır. Kadında hormon metabolizmasına etki gösterir.
OĞUL OTU
Anti mikrobik özelliği vardır. Huzursuzluk, korku ve yara iyileşmesinde kullanılır. Kas kramplarını çözer.
ASLAN KUYRUĞU
Çayı yıllardır kalp problemleri ve kadın rahatsızlıklarında etkin bir tedavi olarak kullanılmaktadır.
BOSTAN OTU
Çok eski yıllarda sarılık, böbrek/ mide rahatsızlıkları, migren problemlerinde kullanılıyordu. Uzun yıllardır kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.
TESTERE PALMİYESİ
Çok sayıda sağlık problemlerinde kullanılmaktadır. Erkeklerde prostat sorunlarında, kısırlık ve iktidarsızlık için kullanılıyor. Bu etkin bitki kadında da bir dizi tedavi olanakları sağlamaktadır. Meme bezlerinin gelişmesine neden olur.
YAM KÖKÜ
Meksika’da eski yıllarda Chiapas kabilesi kadınların doğum yapması sırasında bu bitkiyi kullanıyordu. Kadınlarda hormon yapımını uyarıcı etkisi vardır ve memeleri büyütür.
KARA HİNDİBA
En önemli etkisi karaciğer üzerinedir. Safra akışını düzenler. Hindistan’da karaciğer hastalıklarında sıklıkla kullanılır. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır. Avrupa’da salata şeklinde tüketilmektedir. Zararlı kimyasal ilaçlara, operatif müdahalelere ve implantlara karşı doğal bir alternatif olup, güzel göğüslere sahip olmak için ideal bir yöntemdir. Kapsüllerinden 6 ay süresince günde 2 kez 3’er kapsül alınır. Etkiyi artırmak için kremleriyle birlikte kullanılabilir. Daha sonra 3 ila 4 ayda bir 2-3 hafta süreyle alınmalıdır.
CosmotürkYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?