Sohbet Sitesi

Isparta Sohbet Odaları

SiteadmiN          İlgili Arama     Isparta Sohbet Odaları     63 Defa Okundu

Isparta Sohbet Odaları:

Anadolu bölgesinde bulunan gizem dolu özellikleri ile anılan güller bahçesi olarak da anılan yaşam dolu, Anadolu bölgesinin gözde illerinden biridir Isparta 1204 yılları arasında Türkler tarafından işgal edilip Türk hükümdarları komutasına girmiştir.

Isparta binlerce yıllık bir tarihe sahiptir. Mağaraları eski zamandan kalan tarihi kiliseleri ile gezip görülmesi gereken birçok tarihi mekanı bulunmaktadır. 1426 yılında Osmanlı Toprakları arasına katılan ilimizde eski yapım ertokuş medresesi, eğirdir  dürdar bey medresesi 2 katlı avlusu ile günümüzde kapalı çarşı olarak kullanımdadır. Camiler de tarih kokan özelliklere sahip olmakta olup bu ilimizde hayla tarihini korumaktadır.

Türküleri halk oyunları ile de çok ünlüdür bu ilimiz bununla kalmayıp düğünleri yöresel şenlikleri hak oyunları ile ve Zeybek oyununun makam ve özellik bulduğu bu ilimiz gölleri ile de meşhurdur. İlimizin birçok kısmını kaplayan göllere sıklıkla rastlamamız mümkündür.

Dağları ovaları ile Turizmin kol gezdiği gezip görülmesi gereken değerli Anadolu illerimizden biridir.

Sitemizin sizlere sağladığı hizmete gelecek olursak bu özelliklerini saydığımız tarih kokan ilimiz için içerisinde yaşayan kullanıcıları bir araya getirmeyi hedeflemekte olup sohbet odaları ile sizleri arkadaşlık tanışma fırsatı edebilme imkanı sunuyor.

Canlı sohbet sayesinde bekleme üyelik işlemleri gibi çeşitli işlemlere maruz kalmadan hali hazırda bulunan kullanıcılar ile anlık sohbetler edebilir dünyanın dört bir yanından katılan sohbet kullanıcıları ile sohbet edebilme özelliğine sahip olabilirsiniz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbete Bağlan

Sohbet chat odalarına hoşgeldiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. sohbet odalarımız ücretsizdir.

Evet. sohbet odalarımıza 18 yaşında olanlar ve büyükler girebilir.

/ns register nick şifreniz e-posta

Evet aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.