Google Duo Görüntülü Sohbet Uygulaması

Dünyanın en çok ziyaret edilen arama motoru Google   yenilikleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Bu seferde Google Görüntülü Sohbet hizmeti için Duo adlı bir uygulama başlattı.

Google markası taşıyan tüm ürünler kalitenin en üst düzeyinde olduğu gibi, Skype, Facebook, gibi görüntülü ağlara rakip olacağa benziyor.

Duo uygulaması, Android, Apple ve İphone gibi cihazlarda ücretsiz olarak sağlanacağı belirtiliyor. Google’nin önümüzdeki aylardaki planlamalarından ilk önce bu çalışma gündeme geleceği belirtiliyor. Önümüzdeki günlerde Google’nin yapacağı ilk iş, Duo adlı bu uygulamayı piyasaya sürüleceği belirtilmektedir.

Bu uygulamanın peşinden Google Allo uygulaması geleceği belirtiliyor. Bu iki uygulamayada Android ve İOS marketten erişebileceksiniz.
Google duo sohbet programı
Bu uygulama ülkemize henüz gelmedi yalnız Google Play Store de bu uygulamaya erişmeniz mümkün. Önümüzdeki günlerde daha detaylı bilgiyi Google tarafından erişebileceksiniz.

Google markası olacağı için insanlar bu uygulamayı güvenle kullanabilecek. Bu uygulama sayesinde size gelen görüntülü aramalarda, aramaya cevap vermeden önce arayan kişiyi görüntülü olarak görebilme imkanına sahip olacaksınız.
Google Duo Görüntülü Sohbet Programı çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir