Sohbet Sitesi

Fransa Sohbet Odaları

SiteadmiN          İlgili Arama     Fransa Sohbet Odaları     84 Defa Okundu

Fransa Sohbet;

Sohbet sunucumuz içerisinde, yurt dışı sohbet kanallarımız bulunmaktadır. İRC Network yazılımı ile sizlere İnternet erişiminin sağlandığı tüm cihazlardan bu hizmeti ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Yurt dışında yaşayan ülkemizin vatandaşları Arama Motorları içeriğindeki canlı sohbet arayışlarında sitemiz içeriğindeki odalara bağlanabilir ücretsiz sağlanan bu hizmetten üyelik gerektirmeden yararlanabilir.
Sohbet
Sunucumuz içerisinde en güncel yazılıma yer verilmekte olup, sohbet ile birlikte sizlere canlı müzik yayını yapılmaktadır. Sunucumuz içerisindeki veya Radyo sitemiz içerisindeki o anda yayın yapan Dj arkadaşlarımızdan panel veya sunucu içerisindeki Radyo kanalımızda sohbet arkadaşlarınız ve Radyo sitemizi takip eden yayınımızı dinleyen tüm dinleyiciler için şarkı isteklerinde bulunabilirsiniz.

Beğendiğiniz Dj lerin Programlarına katılmak yayın saatleri ve paylaşımda bulundukları bilgilendirmeler için sunucumuz içerisindeki Radyo sitemizi inceleyebilir gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.
Chat
Bunun dışında sitemizden memnun kalıp sunucumuz içerisinde bizler ile birlikte seviyeli ve huzurlu bir ortamı sağlamak adına yetkili olmak isteyen arkadaşlarımız, yardım kanallarımız ve Operatör kanalları yardımı ile yetkili olabilme talebinde bulunabilir.

Sunucumuz içerisinde geçerli olan komut bilgisi, Nick şifreleme, Şifremi unuttum, Şifremi değiştireceğim, gibi çeşitli sorular için, #Help kanalını ziyaret edebilirsiniz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbete Bağlan

Sohbet chat odalarına hoşgeldiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. sohbet odalarımız ücretsizdir.

Evet. sohbet odalarımıza 18 yaşında olanlar ve büyükler girebilir.

/ns register nick şifreniz e-posta

Evet aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.