Sohbet Sitesi

Diyarbakır Sohbet Odaları

SiteadmiN          İlgili Arama     Diyarbakır Sohbet Odaları     60 Defa Okundu

Diyarbakır Sohbet:

Güneydoğu  Anadolu bölgesinin lideri olan ilimiz 1 milyon nüfusu ile İstanbul ilinden uçak ile 2 saat araba ile 16 saat uzaklığındadır. Zanaat olarak ilimizde Kuyumculuk bakırcılık kilim dokumacılığı ve ipekçilik Diyarbakır ilinin ünlülüğü ile söz ettiren zanaatçılığıdır.

Ulu cami gezil görülmeye değer camilerinden biridir. Hz.Ömer zamanında 639 yılında yapılmış birde külliye görevini üstlenmektedir. Bir diğer cami ise HZ Süleyman adını taşıyan camidir. En büyük özelliği Diyarbakır fethinin başladığı yer olarak anılmaktadır. İlimizde ünlü olan bir diğer cami ise Nebi camidir.

Hanları ile de meşhur olan ilimiz, Meryem Ana Kilisesi ile de tarihsel özelliğini korumaktadır. Zengin kültür mirası Müzeleri le tarihsel kalıntılara sahip çıkmaktadır. Etrafı dağlarla çevrili olan ilimiz içerisinde kaleler de bulunmaktadır.

Diyarbakır kalesi gezip görülmeye değer yerler arasında yer almaktadır. Bu kale kapılarından birçok imparatorun girdiği söylenmektedir. İlimizde yeşillik olan hüküm sürmekte olup taş köprüsü de tarihsel özelliğini korumakta olup, taş köprü bin yıllık özelliğe sahip olan Dicle nehrinin üstünde bulunmaktadır.

Sitemiz bu değerli ilimiz için sizlere sohbet chat hizmeti sağlamaktadır. Sizlerde sizlere yakın aynı il üzerinde yaşayan veya Ülkemizden katılan kullanıcılar ile üzretsiz bedava sohbet etmek isterseniz yan menüde sohbet girişi kısmına tıklayıp rumuz yazarak sitemize anında bağlanabilir sohbetlere katılabilirsiniz. Bu hizmet kesinlikle üzretsiz olup, rumuz yazarak sizleri anında sohbet ağımıza bağlamaktadır.

İster mobil cihazlarınızdan ister tablet isterseniz de masaüstü cihazlardan sohbet ağımıza katılabilir ilinize göre sohbet arayışlarında bulunabilirsiniz. Tamamen ücretsiz canlı olarak sohbet sitemize bağlanabilir anında sohbete katılabilirsiniz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbete Bağlan

Sohbet chat odalarına hoşgeldiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. sohbet odalarımız ücretsizdir.

Evet. sohbet odalarımıza 18 yaşında olanlar ve büyükler girebilir.

/ns register nick şifreniz e-posta

Evet aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.