Sohbet Sitesi

Çorum Sohbet Odaları

SiteadmiN          İlgili Arama     Çorum Sohbet Odaları     92 Defa Okundu

Çorum Sohbet Odaları:

Medeniyetin uğrak mekanı olan Çorum yapılan kapsamlı projeler ile büyük bir şehir halini aldı. Kültürel ve tarihi değerlere duyarlı olan bu ilimiz yapılan çalışmalar ile Çorum belediyesi kent kültürünün korunması ve geliştirilmesi için kadın kültür sanat merkezleri donatımları ile gençlik merkezleri, engelliler için sosyal destek maksadı ile kurulan engelli eğitim merkezleri de ilimiz içerisinde gelişim adına kurulmuştur.

Sempozyumlar paneller kültür gezileri eğitim faliyetleri ile Çorum belediyesi daima iş başında olarak ilimizin gelişmesi adına çalışmalarını sürdürmektedir. Çorumun ekonomik gelişimi için katkılar sağlanmaktadır.  Eğitim alanında en büyük yatırımı olan külliyeler, camiler ve birçok yatırım, Çorum tarihinin en büyük fiziki yatırımları arasında bulunmaktadır. Çorum her geçen yıl biraz daha büyüyerek semt parkları, mahalle parkları ve ekilen fidanlarla yeşilliğin hakim olduğu bir il hedeflenmekte olup hizmetler üst seviyede olup daima çalışmalar devam ettirilmektedir.

Ulaşım için tarihi değişiklikler yapılmakta olup cadde ve sokaklar daima geliştirilme çalışmaları ile sürdürülmektedir. Şehir içi ulaşım daha rahat hale getirilerek bu değerli ilimizin daha gelişmiş bir il olması amaçlanmaktadır.

Sitemiz Çorum ilinden katılan kullanıcıları bir araya getirip onları tanışma arkadaşlık edinme arayışlarında anlık sohbet hizmeti ile, bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Sadece Çorum ili değil tüm Türkiye”den sitemize katılımlar olmaktadır. Yazılı olarak sizlere sağlanan bu hizmetin yanında daima 7/24 canlı müzik yayınları da yapılmakta olup, sohbeti daha kaliteli bir hale getirmek için yarışma ve oyun odaları da bulunmaktadır.

Çorum sohbet odaları içerisinde hali hazırda bulunan sohbetçiler ile tanışabilir dünyanın dört bir yanından katılan kullanıcılar ile anında sohbetlere katılabilir yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbete Bağlan

Sohbet chat odalarına hoşgeldiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. sohbet odalarımız ücretsizdir.

Evet. sohbet odalarımıza 18 yaşında olanlar ve büyükler girebilir.

/ns register nick şifreniz e-posta

Evet aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.