Anasayfa | İlgili Arama| Çet Odaları

Çet Odaları:

Sunucumuz üzerinde online çet yapabilirsiniz. Odalar ücretsiz sohbet imkanı sunup içerisindeki birçok sohbet kullanıcısı ile tanışıp arkadaşlık kurabilirsiniz. Çet sitesi olarak kurulmuş sitemiz içeriğinde Radyo dinlerken sohbet edebilirsiniz.

Global kanallarımız içerisinde Sohbet ve Chat odaları bulunmaktadır. Arkadaşlık arayışlarında internet üzerinde en mantıklı ve işe yarayan yöntemlerden birisi yazılı çet yapmaktır.

Yazılı çet odaları ücretsiz olduğundan herkes katılabilir. Seviyeli sohbet imkanı sunan sunucumuz içerisinde her yaş insan sohbetlere katılabilir arkadaşlıklar kurabilir. Web tabanlı çet sitemizin içerisinde Yeni Sohbet Appleti kurulu ve güvenlik için tüm tedbirler alınmış sizlere seviyeli sohbet ortamı sağlamak hedeflenmektedir.

Odalar içerisinde canlı radyo yayını dinleyebilirsiniz. İstek isteyebilir ve yarışma oyun soru cevap kanallarında soru çözebilir keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Sunucu içerisindeki diğer kanallara ulaşmak için /list komutunu uygulayarak kanal listesine ulaşabilirsiniz. Rumuzun size özel olması için şifreleyebilirsiniz. Şifreli rumuzlar size özel olup başkaları tarafından kullanılamaz. Şifreleme ve diğer işlemler için yardım kanallarımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki "" yazımızı okuyun

BENZER YAZILAR

Şehir Sohbet Odaları

Şehir Sohbet:
Sohbet sitemiz içer

OKUMAYA DEVAM ET

Askcafe Sohbet

Sohbet sunucumuz içerisinde, #Askcafe sohbet odası bulunmaktadır. Askcafe sohbet odası genelinde yapılan sohbetlere katılıp yeni arkadaşlıklar arayışlarında bulunabilirsiniz.

#Askcafe sohbet odası ile birlikte Moda sohbet odası da sohbet sunucumuz

OKUMAYA DEVAM ET

Moda Sohbet

Sohbet sunucumuz kanalları arasında, #Moda kanalı da bulunmaktadır. Sohbet sitemiz sizlere İnternet erişimi bulunan tüm cihazlardan bağlanıp, tanışabilmeniz yeni arkadaşlık kurabilmeniz için sizlere Chat hizmeti sağlamaktadır. Chat Türkçe anlamı ile Sohbe

OKUMAYA DEVAM ET

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.