Anasayfa | Popüler Programlar| AVG Antivürüs Programı Ücretsiz İndir Yükle

Antivirüs programları arasında en güvenilir programlardan biri olan Avg programı bilgisayarınızı tam koruma ile koruyacak en kullanışlı programlardan biridir.

Bu programın ücretsiz versiyonunda özellikleri sayılamayacak kadar çoktur. İş yerlerinde, evlerinizde, İnternet ağı bulunan diğer tüm konumlarda bu programı güvenle kullanabilirsiniz.

Dünya çapında adını duyurmuş ücretsiz virüs programları arasında yer alan sayısız koruma özelliği ile bilgisayarınıza tam koruma güvenlik sağlamaktadır.

Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan koruyan bu program ücretsiz olarak sizlere sağlanmaktadır. Zaten bu program sizlerin bilgisayarlarınızı koruyacak ve ücretli bir programa ihtiyaç duymayacaksınız.

İnternet üzerinden indirdiğiniz programlarda bulunan casus yazılımlar, bilgisayar sistemini bozacak hale getiren tehditlerden, diğer kötü amaçlı yazılımlar kısacası, bilgisayarınızı olumsuz önde etkileyebilecek ve, etkileyen tüm yazılımlardan bilgisayarınızı korumayan en iyi virüs programları arasında bulunan bir programdır.

Aynı zamanda, güvenli olmayan E-posta bağlantılarını ve, ek postaları güvenli taraması sayesinde engelleyen bu program bilgisayar her açıldığında ilk gün ki gibi kullanışlı halde bulunmasına fayda sağlamaktadır.

Sizlerde en iyi koruma olsun ve bilgisayarım güvenli bir program yardımı ile korunsun diyorsanız bu program tam da sizler için.

Ülkemiz ve dünya çapında en iyi virüs programları arasında liste edilen bu programı alt kısımda yükleme adresini paylaşıyorum güvenle bilgisayarlarınızda kullanabilirsiniz.

Download: https://yadi.sk/d/MqLL86qqRUvfeg

Bir önceki "" yazımızı okuyun

BENZER YAZILAR

Tarayıcı Temizleme Programı Ccleaner 5.59 İndir Yükle

Sizlere bilgisayar ortamında gezinti yaparken tarayıcıların yavaşlaması ihtimalinde çözüm olarak sunulabilecek dünyanın en iyi tarayıcı temizleme programları arasında yer alan ccleaner programından bahis etmek istiyorum.

OKUMAYA DEVAM ET

Ücretsiz Antivirüs Programı İndir Avast {Güvenli}

Sizlere tavsiye ettiğimiz bu program bilgisayar güvenlik programları arasında en güvenilir programlardan biridir. Bu program sayesinde Bilgisayarınız içerisine bulaşmış virüslerden hızlı ve güvenli tarama sayesinde kurtulabileceksiniz.

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.