Kendini aşka bırak

Stresi yok eden, iliskiyi tamamlayan, cilde iyi gelen seks, ruhsal olarak kendinizi kötü hissettiginiz süreçlerden çikisin da en iyi yollarindan biri. Yalnizlik duygusu, sevgilinizle beraberken yerini mutluluga birakiyor…

 • Moralinizi düzeltir
  Seks kafanizi düsüncelerden arindirmanin en iyi yolu. Moraliniz bozuksa yumusak ve hassas bir beraberlik tam size göre. Partnerinizin sizi teselli etmesine izin verin.
 • Vücudunuzu kesfedin
  Erkekler seks sirasinda partnerinin vücudunu en ince ayrintisina kadar kesfetmek ister. Siz de onu örnek alarak önce kendi vücudunuzu, sonra da onun bedenini kesfedin.
 • Ask dolu kelimeler seçin
  “Sevgilim harikasin, seni seviyorum…” gibi ask dolu kelimeler seçmeniz, hem duygularinizi anlatmanizi daha da kolaylastirir, hem de yasananlari utanç yerine keyifli bir sekilde hatirlatir.
 • Nefesinizi kontrol edin
  Hizli nefes almak iyi bir seksin en önemli anahtarlarindan birisidir. Nefes alisinizi kontrol etmek için yalnizken yapacaginiz egzersizler ilerisi için çok faydali olacaktir.
 • Geçmisinizi paylasin
  Geçmisinizle ilgili her seyi anlatmaniz, birbirinize karsi daha rahat olmanizi saglar. Bunlarin basinda da geçmiste yasadiginiz seks hayati olmali. Böylece partneriniz nelerden hoslanip hoslanmadiginizi bilebilir.

Koruyucu ya da korunan
Seks sirasinda koruyucu, yani yön veren taraf mi, yoksa korunan, yani onun yön verdigi taraf mi olmayi istediginize karar verin. Partnerinizin bunu bilmesi daha iyi bir seks yasaminiz olmasini saglar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir