Kategori İlişkiler

En yakın arkadaşınıza aşık mısınız?

SiteadmiN     11-07-16     İlişkiler     En yakın arkadaşınıza aşık mısınız?     27 Defa Okundu

En yakın arkadaşınıza aşık mısınız?

Yillar yili her saniyenizi birlikte geçirdiginiz, en gizli sirlarinizi paylasip, birlikte gülüp agladiginiz karsi cinsten en yakin dostunuza günün birinde duygularinizin degistigini hisseder ve aslinda ona asik oldugunuzu anlarsaniz ne yaparsiniz? Saglam bir dostluga duygusal bir nitelik yüklemeye karar vermek zor bir karardir ve süphesiz riskleri vardir. Böyle bir ise girismeye ve duygularinizi arkadasiniza söylemeye karar vermeden önce olayin artilarini ve eksilerini çok iyi tartmali ve olasi sonuçlari kendinizi olabildigince hazirlamalisiniz.

  • Yasamimizda bazi iliskiler kalici, bazilari ise ne yazik ki geçicidir. Bu gerçegin farkinda olarak yakin bir dosta “çikma teklif etmek”, üzerinde düsünülmesi gereken bir karardir.
  • Arkadasinizla ilskinizin gelecegi ne olursa olsun ona yaklasirken benimseyeceginiz temel kural “saygi”dir. Karari ne olursa olsun ona daima saygiyla yaklasmali ve dostlugunuzu kaybetmeyecegine, daima arkadas olarak yaninda olacaginiza dair sözlerinizle teminat vermelisiniz.
  • Unutmayin ki, en güzel beraberlikler temelinde dostluk ve sayginin oldugu birlikteliklerdir. Dostlugunuzu kaybetmemeye bakin.

Isin ucunda kaybetmek oldugu kadar kazanma olasiligi da vardir. Aski dostlukla beslemek çok saglam iliskiler getirir.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


En yakın arkadaşınıza aşık mısınız?

Sohbete Bağlan

Sohbet chat odalarına hoşgeldiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. sohbet odalarımız ücretsizdir.

Evet. sohbet odalarımıza 18 yaşında olanlar ve büyükler girebilir.

/ns register nick şifreniz e-posta

Evet aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.