Chat, Sohbete Giri?
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR : SiteAdmiN

OKUNMA :

YORUM : 0

Ankara Sohbet:

Ankara ülkemizin baş kentidir arkadaşlar bunu herkes biliyor. Eski zamanlarda bu böyle olmamış olsa da şimdiki zamanlarda büyüklük açısından yer verilen siyasetin baş kenti ve ülkemizin baş kendi olan Ankara ilinin 500 yıllık efsanevi bir tarihi vardır. 1923 yılında Başkent ünvanını alan ilimiz ülkemizin en değerli illeri arasında yer almaktadır. Roma amamı tapınaklar kaleler, tarihsel kalıntıları müzeleri ile tarihi yaşatmak adına ilimizde gezmek isteyenler de yine güzel değerlere bu il içerisinde ulaşabilirler.

Anıtkabiri biliyorsunuzdur umarım bu ile gelip de Anıtkabiri görmeden bu ilden çıkmamanızı tavsiye ederim. Ülkemizin dört bir yanından okullar özel olarak bu kabiri ziyaret ediyorlar. Tarihi Türk hamamları ilimize ayrı bir özellik katmakta olup kaplıcaları da bulunmaktadır.

Üniversite olarak ilimiz içerisinde yatırımlar yapılmış olup, çok büyük üniversiteler bu il içerinde bulunmaktadır.  Gezip görülmeye değer birçok yeri bulunan ilimiz Sporseverler için İsmet inönünün kabri de yine Ankara ili içerisindedir. Şöyle bir il tanıtımı yapmışken sizlere sitemizden de bahis edeyim arkadaşlar.Sitemiz Türkiye geneline sohbet hizmeti sağlamaktadır. Tüm illerimiz için Özel Türkiye Kanalı bulunmaktadır. Ülkemizin dört bir yanından katılımlara açık olup yüzlerce kişi sitemiz içerisinde sohbet etmektedir. Asıl hizmet Yazılı Sohbet omegle sohbettir.

Açılımı ile rumuz belirleyip tanımadığın kişilerle sohbet etme tanışma yani İngilizce anlamı ile chat yapmaktır. 81 ilimizden belki yıllar geçtikçe iller büyüyecek büyüdü ama tamamlayım Tüm Türkiyeden girişler olduğu gibi sitemiz tüm dünyadan girişlere açıktır arkadaşlar. Bu sayede kendi ülkesinde yaşayan insanlar ile de tanışma fırsatına sahip olacaksınız.

Belki arkadaşlıklarınız reale dönecek belki sanal kalacak ama insanın kendini iyi hissetmesi için  yeni dostluklara imza atması gerekmektedir. Mobil girişlere de açıktır sitemiz, özellikle boş vakitlerini değerlendirebilme adına sizlere sunulan bu ücretsiz hizmetten faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken yan menüde Sohbet Girişi resmine tıklayıp Rumuz yazıp bağlan demek olacaktır.

Üyelik veya belirli bir ücrete tabi olmadan anında bağlanabilirsiniz. Dileyenler sunucumuzu beğenip tekrar tekrar gelenler içinde dilerlerse üyelik işlemlerini sadece bir komut yardımı ile yapabilecekler.

ETİKETLER :

Yazı hakkında görüşleriniz

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.